Apinera Krem Propolis Yağı Ağrı Krem 40 ML
Apinera Krem Propolis Yağı Ağrı Krem 40 ML

Apinera Krem Propolis Yağı Ağrı Krem 40 ML

İçindekiler: Propolis, Bal Mumu, Zeytin, Çörek Otu, Susam, Badem, Kantaron, Karanfil, Nane, Kekik, Okaliptüs, Kafuru,Biberiye, Üzüm çekirdeği, Hindistan Cevizi, Çay Ağacı, Çam Terebentin, At Kestanesi ve Portakal Yağları

Kullanım Şekli: Cilde sürülerek uygulanır.

Not: Arı ürünlerine karşı hassas olan kişilerde alerji ihtimali ile dikkatli tüketilmelidir.Propolisin herhangi bir yan etkisi yoktur.Arı ürünlerine hassas olan kişilerde 250'de 1 ihtimal ile alerjiye neden olabilir.

At Kestanesi Nedir?
At kestanesi, genç sürgünler sarımsı-esmer, başlangıçta kaba tüylü ve beyaz çiçekli olup Sapindaceae familyasına ait olan boyutları 20–30 m'ye kadar boylanabilen sık dallı, yuvarlak tepeli bir ağaçtır. Tomurcukları konik biçimde, üzerleri yapışkan ve uç tomurcukları daha büyük olabilmektedir.

Sarı Kantaron Nedir?
Sarı kantaron, dünyanın birçok yerinde bulunmasının yanı sıra, sarı kantarongiller familyasına ait olan ve Kılıç otu, Mayasıl otu ve Koyunkıran olarak da bilinmekte olan bir bitki türüdür.

Çörek Otu Nedir?
Çörek otu, yaklaşık olarak 14 türü var olan, düğün çiçeğigiller familyasından olan bir yıllık otsu bitki cinsidir. Çörek otu kendi tohumlarından çoğalmaktadır. Kumlu ve gevşek toprakları sevdiğinden dolayı çiçeklenme dönemine kadar Su ister ve daha sonrasında sulanmaya ihtiyaç duymaz. Tohumları, kozalak içerisinde olgunlaşmasıyla haşhaş bitkisine benzetilmektedir.

Fırsat Ürünleri