Apinera Krem Propolis Yağı Cilt 40 ML
Apinera Krem Propolis Yağı Cilt 40 ML

Apinera Krem Propolis Yağı Cilt 40 ML

İçindekiler: Propolis, Bal Mumu, Zeytinyağı, Çörek Otu Yağı, Kantaron, Kudretnarı, Çay Ağacı, Karabaş Otu, Susam, Badem, Keten, Aynısefa, Portakal, Biberiye, Damla Sakızı, Hindistan Cevizi, Kakao, Buday Yağları

Kullanım Şekli: Cilde sürülerek uygulanır.

Not: Arı ürünlerine karşı hassas olan kişilerde alerji ihtimali ile dikkatli tüketilmelidir.Propolisin herhangi bir yan etkisi yoktur.Arı ürünlerine hassas olan kişilerde 250'de 1 ihtimal ile alerjiye neden olabilir.

Çörek Otu Yağı Nedir?
Çörek otu yağı, siyah kimyon bitkisinin tohumlarından elde edilmekte olan bir yağ çeşididir. Çörek otu tohum haliyle de çok faydalı olan ve yağ formuna kavuştuğunda ise cilde ve vücuda olan faydaları saymakla bitmez.

Aynısefa Nedir?
Aynısefa, güney Avrupa'ya özgü olarak bilinmekte olup fakat uzun ekim tarihi nedeniyle kesin kökeni bilinmese de muhtemelen bahçe kökenli olan ve halk dilinde "pot kadife çiçeği", "dümen", "ortak kadife çiçeği" veya "Scotch kadife çiçeği" diye adlandırılan papatya ailesine ait çiçekli bir bitki türüdür. 

Karabaş Otu Nedir?
Karabaş otu, Genellikle akdeniz bölgesinde yetişen ve ballıbabagiller familyasından olan karabaş otu 30–100 cm. büyüklüğe erişebilen çok yıllık bitki türüdür.

Fırsat Ürünleri