Çilek Özlü Çikolatalı Propolis Şekeri 25 GR
Çilek Özlü Çikolatalı Propolis Şekeri 25 GR

Çilek Özlü Çikolatalı Propolis Şekeri 25 GR

İçindekiler: Çikolata, Şeker, Bal, Polen, Propolis (%5), Zencefil, Zerdeçal, Havlıcan, Tarçın,Karanfil, Keçi Boynuzu, Çörek Otu, Ruşeym, Çilek Aroması, Pembe Gıda Boyası, Karnauba Mumu.

Kullanım Şekli: Sabah Öğle Akşam aç karnına 1'er adet ağızda emerek tüketebilirsiniz.

Not: Bu şeker arı ürünleri içerdiğinden, %0.4 oranında ki alerki durum göz önünde bulundurulmalıdır.İlk kullanımda bünyenin bu ürüne karşı alerji olup olmadığını anlamak için küçük bir parça alınız. (Not: Bal, Propolis, Arı Sütü ve Polenin hamile, emziren bayanlar ve 2 yaşından küçük çocuklar tarafından tüketilmesi uygun görülmemektedir.)Arı ürünlerin de alerjisi olanlarda ürtiker kaşıntı, ciltte kaşıntı, ağız-boğaz şişmesi, mide bulantısı, baş dönmesi vb. görülebilir.Beklenmeyen bir etki görüldüğünde ürün kullanımı bırakılmalıdır.

Keçi Boynuzu Nedir?
Keçiboynuzu, genellikle Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü yerlerde, doğal olarak yetişmekte olan ve baklaları yenebilen baklagiller familyasından olup Harnup veya Keçiboynuzu olarak adlandırılmaktadır. Her mevsim yeşil olan çalı ya da ağaç formunda bir bitki türüdür.

Zencefil Nedir?
Zencefil, halk dilinde genellikle zencefil, zencefil kökü, köksapı, baharat ve halk ilacı olarakta adlandırılan çiçekli bir bitkidir. Yaklaşık olarak bir metre boyutlarında, dar ve yapraklı bıçaklar taşıyan genellikle sahte süslemelerde kullanılmak için yetiştirilen çok yıllık otsu bir bitkidir.

Karnauba Mumu Nedir?
Karnauba Mumu, sadece Piauí, Ceará, Maranhão, Bahia ve Rio Grande do Norte'nin kuzeydoğu Brezilya eyaletlerinde yetişmekte olan halk dilinde Brezilya balmumu ve palmiye mumu olarak da adlandırılan bir bitki olan Karnauba (Carnauba) palmiyesi familyasından Copernicia prunifera'nın yapraklarının bir mumudur.

Fırsat Ürünleri