cl-EAR Canal Kulak Spreyi
cl-EAR Canal Kulak Spreyi

cl-EAR Canal Kulak Spreyi

İçindekiler: Borik Asit, Gilserin, Hidrojen Peroksit, Saf Su

cl-EAR
Sertleşmiş veya yoğun kulak kirinin yumuşatılması, çözülmesi ve giderilmesi için cl-EAR canal kulak spreyi haricen kullanılmaktadır. Dış kulak yolu enfeksiyonu tedavisinde ilk ve en önemli adım dış kulak yolunun travmatize edilmeden temizlenmesidir. cl-EAR canal kulak spreyi enfeksiyon halinde, dış kulak yolunun zarar görmeden temizlenmesine yardımcı olur.

Uygulama Şekli:
1. Adım: Başınızı 45 derece yana eğin ve sprey ucunu kulak kanalı girişine yanaştırıp 5 puf sıkın. (Sprey ucunu kulak kanalı girişine yanaştırmanız yeterli olacaktır, lütfen kulağınızın içine sokmayın)
2. Adım: Solüsyonu kulağınıza sıktıktan sonra 1-2 dakika bekleyin.
3. Adım: Kulağınızdan akan veya artan solüsyonu mendil ya da pamuk ile temizleyin.
*Günde 3 kez ve en fazla 5 gün uygulayın
*Kullanım sonrası doktorunuza kontrol muayenesine gitmeyi unutmayın.
*Her kullanım öncesi şişeyi çalkalayın.

Uyarılar:
Kullanmadan önce mutlaka kullanma kılavuzunu okuyunuz. Kullanmadan önce çalkalayınız. 5-30 c sıcakları arasında oda sıcaklığında muhafaza ediniz. cl-EAR canal 12 yaş üstü ergenler ve yetişkinler için uygundur. Güneş ışığından ve aşırı sıcaktan korunuyuz. Son kullanma tarihine uygun olarak kullanın. Hasar görmüş yada ambalajı yırtılmış ürünleri kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Haricen kullanılır. İçilmez. Gözle teasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız, gerekirse doktorunuza danışınız. Açıldıktan sınra 10 gün içerisinde kullanın.

 

Fırsat Ürünleri