Kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla tüketiciler ile buluşturuyoruz. Sloganıyla hayata geçen, yenilikleri çok sıkı takip eden genç ve dinamik ekibimizle, kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmaya odaklandık; e-ticaretin farkını ve sağladığı imkânları güvenli alışverişe olanak sağlayan bidenemenlazim.com’un Bursa’da bulunan Uludağ Üniversitesi Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi “Teknokent” yerleşkesinde vizyoner bir ekibin e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirme amacı ile 2019 yılında başladığımız Ar-Ge çalışmasının ürünü olduğunu söyleyebiliriz. Tamamen bağımsız ve milli bir yatırım vasıtasıyla inşa ettiğimiz bidenemenlazim.com alışveriş yazılımının hedefi: ülke içindeki ticareti hızlandırarak satıcıların daha fazla tüketiciye, alıcıların da daha fazla ürüne kolay, güvenli ve ekonomik bir biçimde ulaşmalarını sağlamak ve Türkiye’de online ticaret hacminin dünya standartlarındaki pazar payına ulaşabilmesine katkıda bulunmaktır.


Bu misyon doğrultusunda, mevcut farklı dijital satış modellerine göre kurumsal veya bireysel olarak ücretsiz bir şekilde sınırsız sayıda mağaza açabileceğiniz, perakende ya da toptan, online ödeme veya ilanlama yoluyla satış yapılabilen (B2C, B2B, C2C) geniş kapsamlı e-ticaret sistemi bidenemenlazim.com’u sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.


Bizler için ''iyi hizmet'' demek istisnasız tüm kullanıcılarımızın ekonomik, kolay, mutlu ve güven içinde alışveriş yapabilmesi anlamına gelir. Kullanıcılarımıza iyi hizmet sağlayabilmek adına yazılımsal ve teknik anlamda daima en güncel donanımları sizlere sunarak, e-ticareti herkesin erişip faydalanabileceği pratiklik seviyesine getirmenin misyonumuzu gerçekleştirmede etkili olacağı kanısındayız.


Önümüzdeki on yıl için oluşturduğumuz stratejik büyüme planı dahilinde bilişim ve ticaret sektöründe bugüne kadar kazandığımız bilgi ve tecrübe ile bidenemenlazim.com’u standartları belirleyen uluslararası bir marka olarak görmeyi hedeflediğimizi bilmenizi isteriz.


Bu yolda bizlerle beraber yürürken attığınız her adımın sizi mutluluğa götürmesini dileriz.


MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin günlük yaşamlarında güvenilir, yenilikçi ve samimi bir yol arkadaşı olarak, ekosistemimizdeki hem müşterilere hem firmalara hem de girişimcilere kazanç sağlayan kârlı, kalıcı ve güvenli bir alışveriş sistemi olmak. "İyi ki varsın bidenemenlazim.com" diye düşünmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz.


VİZYONUMUZ

Türkiye’den başlayan ve dünyada en çok tercih edilen bir e-ticaret platformundan insanların hayatlarını kolaylaştırmaya odaklanan ve sunduğu bütünleşik hizmetlerle tüm paydaşlarına katkı sağlayan dev bir ekosisteme dönüşmeyi hedefliyoruz.ULUDAĞ BİLİŞİM BİLGİSAYAR MEDYA İLETİŞİM ELEKTRONİK İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.