Mineral Plus 2 100 ML
Mineral Plus 2 100 ML

Mineral Plus 2 100 ML

İçindekiler: Silisyum, Potasyum, Selenyum, İnositol, ve 79 Eser Elementi İçerir.

Kullanım Şekli: İçilen her bardak Su'ya 1 kaç damla damlatarak tüketebilirsiniz. 1 Litre Su'ya 10 damla damlatarak kullanabilirsiniz.

Not: İlaç değildir. Gıda takviyesi olarak kullanılır. Çocukların ulaşamayacağı yerlere saklayınız.

Mineral Plus 2 – 84 Mineral

1 – Bol bulunan bazı elementler

Antioksidanlar: Serbest radikallerin sebep olabileceği tüm rahatsızlıklara karşı vücudu korur.

Silisyum dioksit: Yaşamın temel elementi olarak, sadece iyileştirme gücüyle kalmayıp, yaşlanma sürecini geciktiren etkisi yanında, cildin güzelliğinin korunmasını, bedensel ve ruhsal aktivitelerin artırılmasını sağlayan özellikleri vardır.

İnositol: Hücresel düzeyde sağlık için gereklidir. Göz merceğinde ve kalpte bir miktar inositol bulunur.

Fosfor: Tüm organizmaların bulundurmak zorunda olduğu elementlerin başında gelir.

Magnezyum: Tarafından etkinleştirilen enzimler, beynin fosfolipid, pirüvik asit ve glikoz metabolizmasına girmektedir.

2- Bazı Eser Elementler

Demir: Oksijen taşıyan proteinler olan hemoglobin ve miyoglobinin yapısında yer alır.

Bakır: Sitikrom oksidaz enziminin aktivitesinde demirle birlikte rol oynar Bu aktivitedeki görevi Cu haline dönüşerek elektronu oksijene taşımaktadır.

İyot, Silisyum, Manganez, Kalay, Çinko’nun görevi: Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, yaraların iyileşmesi, insülin üretimi, cilt ve saçlar, büyüme hormonu ve cinsel hormonların üretimi, enzimlerle ilgili süreçlere etki eder.

Neden Salpin Doğal Mineral Plus 2 içmeliyiz?

Su iyi bir taşıyıcı ve iyi bir çözücüdür. Besinlerin içindeki minerallerin vitaminlerin, çözünmesi ve gerekli hücrelere, organlara aktarılmasını sağlar.

Günlük içtiğimiz Sular saf, yumuşak bir Su olup içerisinde yeterince mineral bulunmamaktadır. Böyle bir Suyun pH değeri hafif asit veya nötr seviyededir. Vücuttan kaybettiğimiz Su ve birçok mineral tekrar yerine konulmalıdır.

Bunun için içtiğimiz her Suya birkaç damla SALPİN Mineral Plus 2 ilave etmek yeterlidir. Bu sayede suyun pH’ının yüksek alkalin yapılması, antioksidan hastalık oluşumunu engelleyen minerallerce zengin suya dönüştürülmesini ve vücudunuzun sıvı elektrolit dengesinin korunmasını sağlar.

Fırsat Ürünleri