Prokan 210 GR
Prokan 210 GR

Prokan 210 GR

İçindekiler: Propolis, Arı Sütü, Bal, Polen, Çörek Otu, Tahin, Kına Kına, Udi Hindi, Isırgan Tohumu, Üzüm Çekirdeği, Ruşeym, Keçiboynuzu, Üzüm, Hurma, Karadut, Kayısı, İncir, Andız Pekmezi, Fındık, Badem, Kakao, Zencefil, Zerdeçal, Havlıcan, tarçın, Karanfil

Propolis Nedir?
Propolis, bitkilerin kendilerini, soğuktan ve mikroorganizmaların saldırılarından da korumasını sağlamak amacıyla bitkilerin kendileri tarafından üretilen reçineli bileşiğin, bal arıları tarafından toplanıp dönüşüm sağlanmasıyla güçlü ve yapışkan bir özellik kazanmış olmasından kaynaklı olarak Su geçirmez, antimikrobiyal ve ısı yalıtan özellikteki özüdür.

Arı Sütü Nedir?
Arı sütü, Yaklaşık olarak 5 - 15 günlük işçi arının yutak üstü salgı bezinden salgıladıkları bir maddedir. Jel halinde ve akıcı kıvamda olan bu madde kremsi-beyaz renktedir. Kokusu keskin, tadı ekşi ve fenolik yapısı vardır. Yoğunluğu 1.1 g/cm³ olup kısmen suda çözünebilir yapısı vardır.

Andız Pekmezi Nedir?
Andız Pekmezi, andız ağacının yani külahın meyvesinden üretilir. Sadece doğal şeker içerir. Öncelikle şıra soğuk pres ile elde edilir. Daha sonra konsantre edilerek pekmez haline getirilir. Son derece sağlıklı ve besleyici bir aromadır. Tatlandırıcı olarak tatlılarınızda kullanabilirsiniz.

Keçiboynuzu Nedir?
Keçiboynuzu unu olarak da adlandırılan keçiboynuzu tozu, bir kakao tozu alternatifidir.
Kurutulmuş, kavrulmuş keçiboynuzu ağacı kabuklarından yapılır ve kakao tozuna çok benzer. Keçiboynuzu tozu genellikle fırınlanmış ürünlerde doğal bir tatlandırıcı olarak kullanılır. Tatlıdır ve kendine has bir tadı vardır.

 

 

Fırsat Ürünleri