Prolüks Arı Sütü, Bal, Polen, Propolis Sabunu 40 GR
Prolüks Arı Sütü, Bal, Polen, Propolis Sabunu 40 GR

Prolüks Arı Sütü, Bal, Polen, Propolis Sabunu 40 GR

İçindekiler: Arı Sütü, Bal, Polen, Bitkisel Sabun Bazı, Propolis, Arı Sütü ve Miskiamber (Kostik İçermez) Tüm Cilt Temizliği ve Bakım da Kullanılır.

Kullanım Şekli: Köpürterek 2-3 dakika uygulayın. Kullanım sonrası su ile durulayın. El, yüz, cilt, saç, ve tüm vücutta kullanılabilir.

Not: Göz ile temastan kaçınınız, çocuklardan uzak serin ve kuru yerde saklayınız.

Miski Amber Nedir?
Miski Amber, amber kokusu taşıyan bazı bitki özütleri doğrudan lâboratuvarda sentetik olarak sentezlenerek ve bir seri kimyevî işlemlerden geçirilerek sentetik ve yarı sentetik yollardan üretilmektedir. Bir diğer yolu ise,  kutuplara yakın bölgeler hariç bütün okyanuslarda yaşayabilen ‘Physeter macrocephalus’ isimli dev balinanın, denize attığı salgı içeriklerindeki amberin denizden veya yakalanan balinalardan toplanması yoluyla da elde edilebilmektedir. Amber, genellikle parfüm yapımında kullanılmakta olan koku veren bir bileşiktir.

Arı Sütü Nedir?
Arı sütü, Yaklaşık olarak 5 - 15 günlük işçi arının yutak üstü salgı bezinden salgıladıkları bir maddedir. Jel halinde ve akıcı kıvamda olan bu madde kremsi-beyaz renktedir. Kokusu keskin, tadı ekşi ve fenolik yapısı vardır. Yoğunluğu 1.1 g/cm³ olup kısmen suda çözünebilir yapısı vardır.

Bal Nedir?
Bal, arıların çeşitli çiçeklerin ve çeşitli meyve tomurcuklarının (yaklaşık olarak 7000 tane) toplanarak yutulan nektarın arılardaki bal midesi denilen organında invertaz enzimi yoluyla kimyasal değişime uğraması sayesinde var olan ve kovandaki peteklere yerleştirilen organik, çok faydalı ve besleyici bir besin kaynağıdır.

Fırsat Ürünleri