Promix Oil 1 50 ML
Promix Oil 1 50 ML

Promix Oil 1 50 ML

İçindekiler: Propolis, Çörek Otu, Udi-Hindi, Çam Kozalağı, Akgünlük, Ardıç, Üzüm Çekirdeği, Nar Çekirdeği, Antep Fıstığı, Nane,Kekik, Okaliptus, Karabaş, Adaçayı, Lavanta, Zencefil, Zerdeçal, Biberiye, Çay Ağacı, Tarçın, Karanfil, Anason, Zeytinyağları

Kullanım Şekli: Günlük 1 çay kaşığı ağızda gezdirilerek tüketilmesi uygundur. Cilde sürülebilir.

Hiçbir koruyucu madde içermez. İlaç Değildir.

Ud-i Hindi Nedir?
Ud-i Hindi, yaz ve kış hiç yaprak dökmemesiyle bilinen ağacın halk dilindeki bir diğer adı da "öd" ağacıdır. Ülkemizde bu bitki az bilinse de yüzyıllardır diğer ülkelerde alternatif tıpta da sıklıkla kullanılan bir bitkidir. Tüccarlar tarafından Arap ülkelerine deniz yoluyla ulaştırılmış ve burada "Kust-i Bahri" olarak da adlandırılmış.

Çam Kozalağı Nedir?
Çam Kozalağı, bazı ağaçlarda, üreme yapılarını barındıran kozalak (strobilus) bir bitki bölümüdür. Kozalak deyince genellikle akla gelen ilk şey döl üreten dişi kozalaktır. Erkek kozalaklar, erişkin dönemlerinde bile çok iri olmazlar ve dikkat çekmezler sadece polen üretirler.

Okaliptüs Nedir?
Okaliptüs, birçok türü bulunan geniş bir ağaç cinsi olan Okaliptüs mersingiller familyasındandır. Türleri genellikle Avustralya'nın ağaç florasında egemendir. Avustralya'ya özgü olan bu ağaç türünün 700'den fazla türü mevcuttur. Bazı türleriyse Yeni Gine ve Endonezya'da civarında bulunur.

Fırsat Ürünleri