Propolisli Bitki Sosu 40 GR
Propolisli Bitki Sosu 40 GR

Propolisli Bitki Sosu 40 GR

İçindekiler: Propolis, ud-i hindi, çörekotu, çemen, nane, zerdeçal, papatya, fesleğen, lavanta, karanfil, meyan kökü, açlık otu, devedikeni, adaçayı, zeytin yağı, badem yağı, aspir yağı.

Kullanım Şekli: Yemek yendikten 2 saat sonra 1 çay kaşığı tüketilebilir. Ardından en az 2 lt. Su içmeniz tavsiye edilmektedir.

Not: Arı ürünlerine alerjisi olanlar %0,4'lük alerjik durumu göz önünde bulundurmalıdır.

Açlık Otu Nedir?
Açlık otu, sinameki otunun farklı çeşididir. Hızlı etki vermesinden dolayı zayıflamak ve fit bir vücuda sahip olmak isteyenlerin günümüzde sıklıkla tercih ettiği otlar arasında bulunmaktadır.

Aspir Yağı Nedir?
Aspir yağı, aspir bitkisinin tohumlarından elde edilmekte olan yaygın olarak kullanılan bir yemeklik yağ çeşididir. Aspir  yağı, tatsız ve renksizdir olmasıyla ayçiçeği yağına çok benzer. Bilim insanlarının araştırmalarına göre yağ yakımını hızlandırdığı bulgularına ulaşılmıştır.

Propolis Nedir?
Propolis
, bitkilerin kendilerini, soğuktan ve mikroorganizmaların saldırılarından da korumasını sağlamak amacıyla bitkilerin kendileri tarafından üretilen reçineli bileşiğin, bal arıları tarafından toplanıp dönüşüm sağlanmasıyla güçlü ve yapışkan bir özellik kazanmış olmasından kaynaklı olarak su geçirmez, antimikrobiyal ve ısı yalıtan özellikteki özüdür.

Fırsat Ürünleri