Propolisli Prokarmix 210 GR
Propolisli Prokarmix 210 GR

Propolisli Prokarmix 210 GR

İçindekiler: Propolis, Arı Sütü, Deve Dikeni Balı, Polen, Ginseng, Çörek Otu, Enginar, Karahindiba, Deve Dikeni, Çemen, Turp Tohumu, Kişniş, Dere Otu, Zencefil, Zerdeçal, Tarçın, Karanfil

Propolis Nedir?
Propolis, bitkilerin kendilerini, soğuktan ve mikroorganizmaların saldırılarından da korumasını sağlamak amacıyla bitkilerin kendileri tarafından üretilen reçineli bileşiğin, bal arıları tarafından toplanıp dönüşüm sağlanmasıyla güçlü ve yapışkan bir özellik kazanmış olmasından kaynaklı olarak Su geçirmez, antimikrobiyal ve ısı yalıtan özellikteki özüdür.

Arı Sütü Nedir?
Arı sütü, Yaklaşık olarak 5 - 15 günlük işçi arının yutak üstü salgı bezinden salgıladıkları bir maddedir. Jel halinde ve akıcı kıvamda olan bu madde kremsi-beyaz renktedir. Kokusu keskin, tadı ekşi ve fenolik yapısı vardır. Yoğunluğu 1.1 g/cm³ olup kısmen suda çözünebilir yapısı vardır.

Deve Dikeni Balı Nedir?

Yüzlerce nektar üreten devedikeni türünden yalnızca küçük bir kısmı, tek bir çiçek balı üretecek kadar yakın bollukta yetişir. İronik olarak, bunlardan bazıları yabani ot olarak sınıflandırılır ve birçok ülkede yok edilmesi hedeflenir - bu balın bazı tek çiçek çeşitlerini bulmayı zorlaştırır. Özellikle benzersiz iki veya üç çiçek balı için aynı anda çiçek açan bir veya iki türle birleştirildiğinde bile lezzetlidir.

 

 

 

 

Fırsat Ürünleri