Propolisol Plus Alkolsüz Propolis Damlası 20 ML
Propolisol Plus Alkolsüz Propolis Damlası 20 ML

Propolisol Plus Alkolsüz Propolis Damlası 20 ML

İçindekiler: Bitkisel Propantriol, Propolis, Arı Sütü, Bal, Polen, Distile Su Alkol İçermez.

Kullanım Şekli: Yetişkinlerde sabah akşam aç karnına 1 bardak suya 10 damla, çocuklar da sabah akşam aç karnına her 5 kilo için 1 damla ilave edilip tüketilebilir.

Not: Arı ürünleri %0,4 alerji (kızarıklık, kaşıntı, ağız boğaz şişmesi, mide bulantısı, baş dönmesi) yapabilir.Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz.

Arı Sütü Nedir?
Arı sütü, Yaklaşık olarak 5 - 15 günlük işçi arının yutak üstü salgı bezinden salgıladıkları bir maddedir. Jel halinde ve akıcı kıvamda olan bu madde kremsi-beyaz renktedir. Kokusu keskin, tadı ekşi ve fenolik yapısı vardır. Yoğunluğu 1.1 g/cm³ olup kısmen suda çözünebilir yapısı vardır.

Distile Su Nedir?
Distile Su, organik ve inorganik maddelerden arındırılmış olan ve laboratuvarlarda kullanılan damıtık Su'ya verilen addır. Laboratuvar ortamında hemen her çözelti ve çalışma damıtık su ile yapılmaktadır.

Polen Nedir?
Polen, bitkisinin dişi gamete ve erkek gametini  taşıyan yapıdır. Taşınma aşamasında erkek gametinin çok iyi korunmasını sağlamak zorundadır. Polenin dış duvarı ise "eksin" olarak adlandırılmaktadır ve bu tabaka çok dayanıklı ve çok nadir yapıya sahip olan "sporopollenin" denilen bir yapıdan varolmaktadır.

Fırsat Ürünleri