Salpino Propolisli Misvaklı Diş Macunu 60 GR Cam
Salpino Propolisli Misvaklı Diş Macunu 60 GR Cam

Salpino Propolisli Misvaklı Diş Macunu 60 GR Cam

İçindekiler: Hakiki İnci Tozu, Kil, Kalsiyum, Karbonat, Kaya Tuzu, Misvak, Meyan Kökü, Kakule, Karanfil, Moringa, Nar Kabuğu, Ada Çayı, Nane, Kekik, Zerdeçal, Melisa, Kırk Kilit Otu, Ginseng, Çay Ağacı Yağı, Nane Yağı, Okaliptüs Yağı, Kestane Balı, Gliserin, Mineral Plus, Propolis.

Kullanım Şekli: Hafta da 2 veya 3 gün diş macunu gibi uygulanabilir.

Not: Arı ürünlerine karşı hassas olan kişilerde alerji ihtimali ile dikkatli tüketilmelidir.Propolisin herhangi bir yan etkisi yoktur.Arı ürünlerine hassas olan kişilerde 250'de 1 ihtimal ile alerjiye neden olabilir.

Kalsiyum Nedir?
Kalsiyum, Sembolü “Ca” olan toprak alkalileri grubundan metalik bir elementtir. Latincede ismi “kireç” anlamına da gelen “calx” kelimesinden gelmektedir. Lumphru Davy tarafından ilk defa 1808 yılında Kalsiyum "hidroksitten" elektroliz yoluyla elde edilmeye başlanmıştır.

Misvak Nedir?
Misvak, uzun ve iyi belgelenmiş bir tarihçesinin yanı sıra tıbbi faydaları ile de ün kazanmış olup modern diş fırçasına geleneksel bir alternatif olarak da kullanılmakta olan Salvadora persica ağaç dallarından yontularak elde edilen doğal diş temizleme malzemesinin genel adıdır. Hijyen ile ilgili olarak fıkıhta da özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Hakiki İnci Tozu Nedir?
Hakiki İnci Tozu, Nisan yağmurunun damlasını yakalayan istiridyenin içindeki sedef katmanlar sonunda bir inciyi oluşturmaktadır. Ancak bu yöntemle inci oluşturan istiridye içindeki incinin bir dizi işlemden geçirildikten sonra öğütülmesiyle elde edilen toz hakiki inci tozudur.

Fırsat Ürünleri