Uludağ Çörek Otu Yağı Kapsül 100 Adet
Uludağ Çörek Otu Yağı Kapsül 100 Adet

Uludağ Çörek Otu Yağı Kapsül 100 Adet

Çörek otu tohumlarının soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen bir gıda takviyesidir.
Bursa Uludağ'dan yerli, ata tohum çörek otunun soğuk sıkım yağıdır. Propolis yağı ilaveli olup etkisi çok daha üst seviyeye çıkmış bir üründür. 

Kullanım Talimatı: Çörek otu yağımız etkili ve kuvvetli olduğu için tadından dolayı kullanmakta zorlanan kişiler için ideal bir kullanma şekli sunmaktadır.
Sabah akşam aç karnına 1 kapsül yutmak yeterlidir.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük kullanım dozunu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve orijinal ambalajında saklayınız. 25°C’nin altındaki oda sıcaklığında, ağzı sıkıca kapalı olarak, ışıktan koruyarak saklayınız. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Kesilmiş veya açılmış ambalajları satın almayınız. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Ürünün doğal yapısından kaynaklı olarak renk değişimi, çökelme, katılaşma veya bulanıklık oluşabilir.


Alerji Uyarısı: Sert kabuklu meyveleri içermez. Bu ürün hazırlanmaya başlamadan önce ekipmanlar fındık vb. içeren ürünler için kullanılmıştır. Bileşenindeki maddelerin herhangi birine hassasiyeti olanlarda kullanılmamalıdır.

Propolis Nedir?
Propolis, bitkilerin kendilerini, soğuktan ve mikroorganizmaların saldırılarından da korumasını sağlamak amacıyla bitkilerin kendileri tarafından üretilen reçineli bileşiğin, bal arıları tarafından toplanıp dönüşüm sağlanmasıyla güçlü ve yapışkan bir özellik kazanmış olmasından kaynaklı olarak Su geçirmez, antimikrobiyal ve ısı yalıtan özellikteki özüdür.

Çörek Otu Yağı Nedir?
Çörek otu yağı, siyah kimyon bitkisinin tohumlarından elde edilmekte olan bir yağ çeşididir. Çörek otu tohum haliyle de çok faydalı olan ve yağ formuna kavuştuğunda ise cilde ve vücuda olan faydaları saymakla bitmez.

Fırsat Ürünleri